Розділила спадок між дітьми та болонкою ($2 млн)
Американський бухгалтер Роуз Енн Боласни заповіла своїй мальтійські болонці Белла Мія будинок на $2 млн та трастовий фонд. Сини, котрим дісталися більша частина статків матері, були не проти.
Болонка їсть щодня яловичу вирізку та носить алмазні діадеми.
В інтерв'ю New York Post Боласни пояснила, що своїм заповітом хотіла віддячити собакам за ту користь, що вони приносять людям.
Британії з любов'ю ($ 465 млн)
У 1928 невідомий меценат пожертвував британському уряду майже 500 тис. фунтів — з умовою, що держава повністю погасить державний борг з допомогою цих грошей.
Британія так і не спромоглася отримати спадок, оскільки її борг постійно росте і зараз складає 1 трлн фунтів. Спадок, в перерахунку за сучасним курсом, – $ 465 млн, але цього недостатньо.
Мешканці печери стали мільйонерами ($5,32 млрд)
В 2009 році Жолт і Геза Пеладі — два внуки надзвичайно багатої німкені, мешкали в печері в Угорщині, бо не мали грошей. Коли бабуся померла, виявилося, що вони та їх сестра, котра мешкала в США — найближчі спадкоємці. На трьох внуки поділили $5,32 млрд.
Спадкоємці з телефонної книги
Луїс Карлос де Норонья Кабрал Камара із Португалії — незаконно народжений син місцевого аристократа — помер у 2007 у віці 42 років. Він вів розгульне життя, проте мав непоганий спадок – 12-кімнатна квартира в Лісабоні і будинок в Гімаресі, два мотоцикли; один розкішний автомобіль і приблизно $ 32 тис доларів США.
Луїс ніколи не одружувався і не мав дітей, тому спадкоємців обрав, випадково називавши 70 людей із телефонної книги.
Мудрий татко (близько $37млн)
Американський магнат в сфері нерухомості Моріс Лабоз заповів кожній зі своїх доньок $10 млн. Умовами для отримання грошей було те, що 2 молодші доньки могли отримати гроші лише після 35 років і лише якщо закінчать вуз, напишуть ессей про спадок та вийти заміж за успішного чоловіка, котрий присягнеться не торкатися грошей із заповіту.