Сьогодні, 31 жовтня, у рамках проведення конкурсу бізнес-планів (стартапів) для підприємці-початківців у Вінниці проводився семінар-консультація щодо написання бізнес-планів.
Участь у семінарі взяли перші 10 учасників, які вчасно здійснили онлайн-реєстрацію та відповідають вимогам Положення про організацію та проведення конкурсу.
Наступний семінар для другої частини заявників проводитиметься 3 листопада. Організатором семінару-консультації виступила Агенція регіонального розвитку Вінницької області, яка є Виконавчим адміністратором Конкурсу, здійснює адміністративний супровід та організаційні заходи для проведення конкурсу.
Відкрив семінар директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.
У рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік передбачено 300 тис грн для фінансової підтримки бізнес-планів для підприємців-початківців. Максимальна сума підтримки одного бізнес-плану становить 50 тис грн. Підприємці, які вчасно подали заявку та відповідають умовам конкурсу, повинні до 12 листопада 2017 року підготувати та подати в офіс Агенції регіонального розвитку Вінницької області бізнес-план для участі у конкурсі. Після цього з 13 до 26 листопада 2017 року здійснюватиметься розгляд та оцінка бізнес-планів конкурсною комісією, – розповів Володимир Мережко.
Директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко детальніше зупинилась на вимогах Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів.
Для участі у конкурсі вчасно здійснили онлайн-реєстрацію та надіслали заявки 25 осіб, проте вимогам конкурсу відповідають лише 19 із них. Попереду дуже важлива робота – написання бізнес-плану, який має відповідати вимогам Положення про конкурс. Ваш проект має бути направленим на створення нових напрямків або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), спрямованих на реалізацію економічної ініціативи у сфері малого та середнього бізнесу, а також повинен забезпечувати створення нових робочих місць у Вінницькій області та досягнення економічного ефекту, – зазначила Наталія Гижко.
Тренером-експертом на семінарі виступив керуючий партнер Центру управлінських технологій «ЮВАС» Сергій Герич, який докладно розповів учасникам як правильно написати та оформити бізнес-план та озвучив нюанси захисту бізнес-планів перед конкурсною комісією.
По закінченню семінару-консультації, Железняк Наталя Феодосіївна, одна із учасниць даного заходу розповіла, що:
Семінар був надзвичайно корисним для нас. Завдяки йому у мене, наприклад, з’явилось більш чітке усвідомлене розуміння бізнес-планування та бізнес-процесів. Окрім отриманих знань, які будуть нам необхідні при написанні та захисті бізнес-плану, ми змогли структурувати свої знання та оцінити бізнес-ідею за низкою показників: конкурентоспроможність, ризиковість тощо. Тепер із абсолютною впевненістю я можу сказати, що якщо я і не переможу в цьому конкурсі, то в будь-якому випадку, я готова реалізувати власну ідею своїми силами або взяти участь в якомусь іншому конкурсі, – говорить одна з учасниць семінару Наталя Железняк.
За інформацією: Вінницька ОДА