«Молодіжка» вінницької «Ниви» поступилася одноліткам з Львівщини

Новини Вінниці

Сьогодні, 18 вересня, вінницька «Нива-2» поступилася у 2-му турі чемпіонату України U-19 одноліткам з «Гірника» (Новояворівськ). Матч, що проходив на стадіоні вінницького Палацу дітей та юнацтва, завершився з рахунком 1:2.

Вже на 10-у хвилину «зелено-білі» пропустили двічі (з гри). Перший тайм завершився із рахунком 0:2 на користь гостей.

В другому таймі один м’яч відіграв Дмитро Лукіянчук, який нещодавно підписав професійний контракт із основною «Нивою». Він відзначився після розіграшу стандарту: першим встиг на добивання. 1:2.

У вінничан були непоодинокі шанси зрівняти рахунок, але вони ними не скористувалися.

• Ми мали ігрову перевагу протягом майже всього матчу. Але два швидких голи перекреслили всю гру. Ми мали наздоганяти, а це було важко, – прокоментував тренер «Ниви-2» Олександр Дуднік.

Наступний, третій тур чемпіонату України U-19 наша команда проведе 25 вересня в Івано-Франківську проти місцевого «Прикарпаття».

За матеріалами прес-служби вінницької «Ниви»