На 30%: у школах і дитсадках Вінниці з 1 вересня подорожчають обіди

Новини Вінниці

У четвер, 15 серпня, виконком Вінницької міськради затвердили рішення «Про встановлення вартості харчування учнів ДНЗ та ЗОШ» Вінницької міської ОТГ. Як повідомляє видання «20 хвилин», рішення стосується дітей як пільгових категорій, так і не пільговиків. В середньому вартість дитячих обідів зросте на 30%.

У мерії пояснили, що це дає можливість підвищити якість харчування, поповнити раціон дітей. І те, що таке рішення набуває чинності вже з 1 вересня.

Для дітей, віком від 6 до 10 років, які є в родинах загиблих учасників АТО/ООС; дітей, в яких один з батьків є учасником бойових дій; напівсиріт, сиріт; дітей з малозабезпечених родин буде збільшена вартість обідів з 7,5 до 10 гривень. Для дітей, тих самих категорій, але віком від 10 років і старше — 13 гривень. Умовно, зросте ціна обідів на 30%. Діти, які навчаються у дошкільних групах спеціалізованої школи для дітей з особливими освітніми потребами отримають обіди, які будуть коштувати 34 гривні. Зростання ціни харчування дітей пільговиків покриє міський бюджет, на що закладено орієнтовно 2 мільйони гривень.  

Керівниця департаменту освіти міськради Оксана Яценко розказала, що зросте ціна і на харчування в дитячих садочках. Діти, віком від 3 років, отримуватимуть обіди за 34 гривні (було 28). А діти віком до 3 років — за 22 гривні (було 18). Зросте вартість харчування в школі-дитсадочку селища Десна: батьки сплачуватимуть не 38, а 40% від загальної вартості обіду для школярів. Це на 1,2 гривні більше, ніж зараз є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *