У Вінниці працюватиме корекційно-розвитковий табір для дітей з інтелектуальними порушеннями

Новини Вінниці

У Вінниці працюватиме інклюзивний корекційно-розвиковий табір для дітей з інтелектуальними порушеннями та дітей без порушень у розвитку. Таборування буде організоване  протягом 5-11 серпня на базі Центру підліткових клубів за місцем проживання VinSmart.

Проєкт «Інклюзивний корекційно-розвитковий табір для дітей з інтелектуальними порушеннями та дітей без порушень у розвитку» став одним з переможців конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

  • Наш проєкт передбачає проведення комплексу корекційно-розвиткових занять для покращення фізичного та інтелектуального стану дітей з інтелектуальними порушеннями та дітей без порушень у розвитку, що проживають на території Вінниччини, сприяння їх комплексному розвитку. Для цього буде залучено відповідних фахівців та спеціалістів, а також волонтерів», – зазначила консультант Апарату Прем’єр-міністра України  Олеся Самойленко

За словами керівника проекту Леоніда Зіньківського, особливість такого таборування полягає у тому, що учасники не відчувають, що їх навчають.

  • Виховний та корекційних впливи мають бути приховані, тоді вони ефективні, – відзначив заступник голови правління Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів-УСІ», керівник проєкту Леонід Зіньківський

За словами Олесі Самойленко, табір щороку доводить свою ефективність і наразі планується вийти на національний рівень організації та проведення, отримавши державну підтримку.

  • Якщо дітей з інвалідністю, які перебувають у нашому таборі, намагатися зрозуміти та комунікувати з ними, то ніяких проблем не виникає, працюється зручно та комфортно, – переконана учасниця інклюзивного корекційно-розвиткового табору Юлія Костик

Зазначимо, що Вінницький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів-УСІ» реалізував низку інклюзивних проєктів на території Вінницької області, зокрема «Альтернативна комунікація «ПЕКС», а також систематично організовує проведення регіональних змагань з футболу, волейболу та плавання для людей з інвалідністю.

За матеріалами: http://www.vin.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *