На домашньому чемпіонаті України з шашок вінницькі спортсмени здобули 6 медалей і три кубки

Новини Вінниці

Збірна Вінницької області вдало виступила на домашньому молодіжному чемпіонат України з шашок-100. Господарі турніру, який проходив у Вінниці з 31 січня по 7 лютого, здобули три командних кубки за треті місця, а також дві золотих, одну срібну та три бронзових медалі в індивідуальному заліку.

Так, м айстер FMJD Василь Пікіняр став двічі чемпіоном України з шашок-100 – він виграв класичну та блискавичну програму у категорії молоді до 26 років. Також медалі здобули вінничани Віталій Луценко (срібло та бронза), Михайло Батунін (бронза) та спортсмен з Калинівки Петро Ціхановський (бронза). Усі вони отримали перепустки на чемпіонати Європи та світу.

Додамо, що у змаганнях брали участь 130 спортсменів з 13 областей країни. У шести вікових категоріях протягом восьми днів було розіграно 18 комплектів медалей, а також визначено володарів кубків у трьох командних заліках з класичної, швидкої та блискавичної гри.